fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

20-letni Wiktor Joachimkowski prześladowany przez Ziobrę

20-letni Wiktor Joachimkowski, członek Nowej Lewicy w Kaliszu to młody człowiek, który podczas Strajku Kobiet został bezprawnie zatrzymany przez policję. Sąd go uniewinnił, ale za cel obrał go sobie Zbigniew Ziobro. To skandal, że instytucja skargi nadzwyczajnej używana jest do prześladowania młodych ludzi. Będziemy wspierać Wiktora w tej nierównej walce z ministrem sprawiedliwości.

 

Wsparcie dla Wiktora zapowiedzieli na konferencji posłowie Nowej Lewicy: współprzewodnicząca wielkopolskiej struktury wojewódzkiej Katarzyna Ueberhan oraz wiceprzewodniczący partii Krzysztof Śmiszek.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem